BIOGRAFIA

MAGDA ZAJĄC

Magda Zając – sołtyska Roztoki, pracuje w Starostwie Powiatowym w Chełmie. Absolwentka zarządzania przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie. Uczestniczka programu Big Brother, pasjonatka rolnictwa. Przyjaciele mówią, że jest wulkanem energii. Nie straszny jej zarówno traktor, jak i kamera. Z energią i ogromnym entuzjazmem realizuje wszystkie swoje plany.

Magda doskonale odnajduje się w pracy zespołowej. Jest działaczką Ochotniczej Straży Pożarnej i wiceprzewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich. W chełmskim starostwie pracuje w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, a z rodzicami prowadzi 200-hektarowe gospodarstwo rolne. To mieszkańcy Roztoki namówili ją, by wzięła udział w wyborach na sołtysa. Poważnie podchodzi do nowych obowiązków, ma wiele pomysłów zorientowanych na rozwój i uatrakcyjnienie wsi. Stawia na integrację jej mieszkańców, którym chce umożliwić wspólne twórcze spędzanie czasu.

Udział w programie Big Brother określa jako najważniejszą dotychczasową przygodę. Wcześniej doświadczyła już popularności na mniejszą skalę. Była bohaterką artykułu w prasie rolniczej, pozując do zdjęć za kierownicą traktora. Wystąpiła również w teledysku zespołu „Makro” z Białopola.

Lubi ludzi otwartych, konkretnych i zabawnych. Mówi o sobie, że jest szczera i potrafi nie zważać na konwenanse. Magda ma wiele pasji, wśród których znajduje się jeździectwo. Miłość do koni odziedziczyła po niej jej córka, dziesięcioletnia Wiktoria.

MANAGEMENT

ZAREZERWUJ
TERMIN
TEL. 48 531 500 904

SZYMON FLIS